Usługa wodorowania.

Zaintersowany?

Nic prostszego.Zadzwoń do Nas już dziś lub wypełnij formularz umieszczony na dole tej strony. Posiadamy serwis mobilny. Dojedziemy do Ciebie na terenie Trójmiasta za darmo. Usługa wodorowania Twojego samochodu to tylko 20 min. Posiadamy specjalistycznie wyposażone samochody, na których zainstalowane jest urządzenie do wodorowania oraz agregat prądotwórczy. Pozwala to uniknąć problemów z przyłączem elektrycznym oraz niezależność w wykonaniu usługi . Wodorowanie możemy wykonać na parkingu Twojego miejsca zamieszkania, pod blokiem lub prywatną posesją.

Usługa wodorowania. Atrakcyjna oferta.

Korzystając z Naszej atrakcyjnej oferty wodorowania możesz zaoszczędzić czas na dojazdy do serwisu lub zakładu naprawy samochodów. Bezsprzecznie możesz zaoszczędzić pieniądze związane z kosztami wymiany drogich elementów silnika. Tylko poprzez regularne wodorowanie silnika Twojego samochodu masz gwarancje, że Twój samochód będzie służył nieprzerwanie .Usługa wodorowania wskazana jest raz do roku lub co 25.000 przejechanych kilometrów.

Pamiętaj, usługa wodorowania silnika to nie usługa jednorazowa.Dla utrzymania Twojego pojazdu w dobrej kondycji, wskazane jest konsekwentne serwisowanie.

Usługa wodorowania

Nie czekaj, aż Twój samochód odmówi posłuszeństwa. Wykonaj zapobiegawczo usługę wodorowania silnika i pozbądź się szkodliwego nagaru nagromadzonego na elementach komory spalania i układu wydechowego. Efektem będzie niższe spalanie, jak również lepsza kultura pracy silnika. Dodatkowo zmniejszą się wibracje a silnik odzyska mocy i moment obrotowy. Ze względu na fakt wodorowania silnik zmniejszy emisję szkodliwych spalin do atmosfery. Reasumując, usługa wodorowania to serwis przyjazny dla silnika oraz dla środowiska.

Jesteś zainteresowany usługą wodorowania. Wypełnij formularz poniżej,a My niezwłocznie skontaktujemy się z Tobą. Na terenie Trójmiasta nie policzymy za dojazd do Twojego miejsca zamieszkania.Zapłacisz tylko za wykonaną usługę. Nie zwlekaj z decyzją. Już dziś postaw na SPA dla Twojego silnika.Serdecznie zapraszamy do kontaktu nami w sposób dla ciebie najwygodniejszy.

    GazolinaDiesel

    Przebieg (Km):

    HHO i Waxoyl z Sopotu