Urządzenie do wodorowania

HHO 6.0 Carbon Cleaner

HHO 6.0 Carbon cleaner to profesjonalne,wysoko zaawansowane technologicznie urządzenie do wodorowania silników spalinowych.Urządzenie o dużej wydajności generowania wodoru – 2000 l/godz.

Zostało solidnie wykonane z materiałów wysokiej jakości ,jest łatwe w obsłudze,bezpieczne i w pełni zautomatyzowane.Usługa wodorowania zajmuje tylko 20 min bez konieczności demontażu elementów silnika Twojego samochodu.

Wymiary:

urządzenie do wodorowania

Dane techniczne urządzenie do wodorowania

Waga: 160 kg-wraz z niezbędnymi płynami eksploatacyjnymi.

Zużycie prądu 4,5 KWh, zużycie wody 0.8 L/godzinę.

Napięcie robocze urządzenia: 110 V /230 V /380 V, jedna/trzy fazy.

Max wydajność agregatu – 2000 L wodoru/godzinę.

Urządzenie do wodorowania sterowane procesorem, w pełni zautomatyzowane.

Podawana ilość wodoru dawkowana jest elektronicznie w zależności od pojemności silnika.

Systemy bezpieczeństwa urządzenia są zgodne z normami CE.

Urządzenie do wodorowania wyposażone jest w elektroniczny system wskazywania poziomu wody i elektrolitu w zbiornikach.Dodatkowo producent umieścił na panelu głównym elektroniczny czasomierz. który może być regulowany w zależności od pojemności silnika pojazdu, który jest wodorowany.

HHO Cleaning Agent – Unikalny, opatentowany preparat, wspomagający cykl wodorowania silnika opracowany w NONO technologi.

Jest płynem niepalnym, nie żrący, całkowicie bezpiecznym, nie stanowi zagrożenia dla silnika pojazdu i środowiska naturalnego.Płyn posiada certyfikat bezpieczeństwa i został dopuszczony do użytku przez instytucje kwalifikacyjne.Spełnia normy EU

Wraz z produkowanym przez urządzenie czystym wodorem wspomaga usuwanie nagaru węglowego z elementów silnika.Pozostawia również warstwę ochronną na elementach czyszczonych, co zapobiega ponownemu osadzaniu się nagaru podczas eksploatacji pojazdu.

1 butelka preparatu wymagana jest dla każdego cyklu wodorowania silnika pojazdu. Aplikacja kontrolowana jest przez system elektroniczny a dawkowanie preparatu podczas wodorowania regulowane jest manualnie.

Technologia wodorowania.

Unikatowa technologia podwójnego czyszczenia jest prawnie chroniona i opatentowana. System podwójnego czyszczenia jest unikatowy i nie jest stosowany u konkurencji.

Wysoka wydajność generowania czystego wodoru i agenta czyszczącego pozwala na uzyskanie bardzo dobrych rezultatów usługi wodorowania. Przekłada się na uzyskanie znakomitych efektów końcowych usługi jak również zadowolenie klientów, których samochód odzyskał moc,moment obrotowy i niższą emisję spalin.

HHO i Waxoyl z Sopotu